Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

İnsan kaynakları

İnsan kaynakları

Çalışanlarımızın vizyonlarını geliştirmelerine, kişisel ve mesleki becerilerinin güçlendirmelerine fırsat vererek,  çalışan yetkinliklerinin şirket stratejik hedeflerine uygun hale getirilmesini amaçlarız. 

Biz Kimiz?

ATS KİMYA 1925 senesinde kurulan grup şirketin bir parçasıdır ve 1987 den bu yana aktif olarak, fonksiyonel katkı maddelerinde Türkiye pazarında hizmet vermektedir.

Pazara daha kaliteli hizmet verebilmek için katma değer üreten, özellikli hammadde ve fonksiyonel katkı maddeleri dağıtımı konusunda uzun yıllar altyapı ve tedarik çalışmaları yapmıştır. Tecrübeyi önceleyen ATS sektör pazarına yem katkıları, gıda ve gıda takviyesi, laboratuvar kimyasalları, kozmetik ve ev temizlik ürünleri, ilaç ve kimya endüstrilerinde kullanılan hammaddeler,  yardımcıları ve proses ekipmanları konusunda çok çeşitli ve kaliteli ürünler sunarak ve çözümler üreterek liderliğini korumasını başarmıştır.

Her biri kendi alanında uzman olan farklı sektörler ve bölümlerinden sorumlu profesyonel ve uzman kadrolar ile hizmet veren ATS stok ürünlerini doğrudan satış ve dağıtım pazarlama yöntemleriyle müşterilerine ulaştırır. Sektör hareketlerine hâkim, teknik altyapıya sahip ve uzmanlık bilgisi en üst düzeydedir. Uluslararası güçlü bağlantıları olan firma, hem yurtiçinden hem de yurtdışından gelen taleplere güçlü bir şekilde yanıt vermektedir. Kadrosu, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini yükseltme konusunda istekli, Ar-Ge, üretim, kalite kontrol ve satın alma gibi tüm süreçlerde, ulusal ve uluslararası düzlemde sürekli güncelliğini koruyan profesyonel bir ilişki düzeyine sahiptir.

Dağıtım faaliyetlerinin hemen hemen tamamı uzmanlık gerektiren özellikli alanlara yöneliktir. ATS istikrarlı bir şekilde büyümekte ve bu büyümeyi sürdürülebilir hale getirmek için de yeni altyapı ve yönetim yatırımları yapmaktadır. Dağıtım ve servis hizmetlerinin Türkiye’nin en uzak noktalarına kadar ulaşıyor olması, küçük firmalara bile katma değer oluşturmaktadır.

Faaliyetlerinin kilit noktasının “marka sadakati” olduğunu kabul eder, ürün yelpazesine, sunduğu hizmetlere ve ekibine son derece güvenir, uzun vadeli işbirliğine önem verir, tedarikçiler ile tam şeffaflığa inanır.

Birikimlerimiz bizi geleceğe daha emin adımlarla yürütüyor, bu yürüyüşte çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize katma değer sağlayan özel ürünler ve kaliteli hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. ATS ailesi kendisini sürekli yenileyen ve geliştiren bir anlayışla hareket etmekte ve kesintisiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir.

Toplam kalite yönetimini önemseyen ATS gelecek dönemlerde de sizlere yeni ve güncel hizmetler sunmaya devam edecektir.

ATS sizlerle çalışmak için çok isteklidir ve ziyaret talebinize her zaman açıktır.

Sağlıcakla kalın…

Emel BABACAN

Genel Müdür

 

İnsan kaynakları

Çalışanlarımızın vizyonlarını geliştirmelerine, kişisel ve mesleki becerilerinin güçlendirmelerine fırsat vererek,  çalışan yetkinliklerinin şirket stratejik hedeflerine uygun hale getirilmesini amaçlarız. 

CV:
Dosya Ekle

* Dosyalarınızı word ve pdf formatlarında ekleyerek gönderebilirsiniz.

Kalite politikası

 

VİZYON : 

Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını doğru bir şekilde analiz edip, satış öncesi ve satış sonrası teknik destek sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve distribütörlüğünü yaptığımız firmalara ait ürünleri Türkiye’deki ilgili sektörlere en iyi şekilde sunmaktır.

MİSYON : 

Gelişen teknoloji ve innovasyonları takip ederek ürün ağımızı genişletmek, kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve pazardaki lider firmalar arasında yer almaya devam etmek.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Firmamız vizyonu doğrultusunda ISO 9001:2015 standardı gereği kalite politikamız;

 • Gelişen teknoloji ve müşteri tarafından yöneltilen farklı ve yeni ihtiyaçlar doğrultusunda,  kalitesi yüksek etkili çözümler sunmak ve ürün portföyümüzü genişletmek.
 • Tedarikçi ve müşterilerimiz ile kurumsal iletişim kurarak, güvenilir ve etkili bir şekilde çalışma sistemi oluşturmak, ilişkilerimizi desteklemek ve geliştirmek.
 • Tedarikçi ve müşterilerimize hizmet sağlarken, tüm ulusal ve uluslararası mevzuat ve yasalara uymak.
 • Müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini doğru bir şekilde anlayıp, en etkili şekilde çözüm üreten güvenilir bir firma olmak.
 • Gelişen ve güncel teknolojileri kullanmak ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek ürün kalitesini sürekli yükseltmek, satış öncesi ve satış sonrası teknik destek sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.
 • Sunduğumuz tüm hizmetleri, politikamız doğrultusunda dokümantasyonu öğrenmiş, süreçleri doğru ve etkin bir şekilde yöneten, hedeflerimizi uygulayabilen nitelikli çalışanlarımız ile gerçekleştirmek.
 • Çalışan memnuniyetini ve motivasyonunu en üst düzeyde tutmak için, insan odaklı yaklaşım ile gelişimlerini destekleyen eğitim programları düzenlemek ve sorumluluklarını yerine getirebilmeleri için gereken kaynakları sağlamak.
 • Verimlilik esasına dayalı olarak, sürekli iyileştirmeyi sürdürülebilir hale getirmek ve tüm süreçlerimizdeki verimliliğimizi uluslararası düzeyde rekabet edilebilecek seviyeye yükseltmek.
 • Politikamız doğrultusunda kalite hedeflerimize ulaşmak için kalite anlayışımızın sürekliliğini sağlayarak içinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir firma olmak.

Ulusal ve uluslararası standartları ve yasal mevzuatı sürekli olarak tarayarak, kurduğumuz öz değerlendirme sistemi ile bu düzenlemelere tam uyumlu olarak çalışmaya devam edeceğiz. Sürekli gelişim felsefemizi “ISO Yönetim Standartları” kurallarına entegre ederek, kaliteyi şansa bırakmayacağız. Sistemli çalışmanın önemini, organizasyonumuzdaki tüm kademelerde hissedilecek şekilde vurgulayarak bu anlayışı bir kurum kültürü haline getirmeye devam edeceğiz.

 

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

 • İlgili taraf (İç/Dış Bağlam) ihtiyaç ve beklentileri ile Müşteri memnuniyetini esas alarak, sürdürdüğümüz hizmet faaliyetlerinde, çevreye verilebilecek olumsuz etkileri en aza indirmeyi,
 • Faaliyetlerimizin, çevre ile ilgili hususlarda ülkemizdeki veya çalışılan ülkelerdeki yasal zorunluluklara ve diğer gerekliliklerine uyacağını,
 • Yürüttüğümüz tüm faaliyetlerde, geri dönüştürülebilir atıkları değerlendirmek, sınırlı olan doğal kaynak kullanımlarını azaltmak, çevreye zararlı atıklardan dolayı oluşacak kirliliği önlemek, doğal varlıkları korumak, canlı hayatı olumsuz etkilememek, çevreyi kirletmemek ve olumlu yönde geliştirmek için gerekli tedbirleri alacağımızı,
 • Çevre yönetim çalışmalarımızı ve çevresel etkilerin azaltılması yönünde yaptığımız çalışmaları tüm süreçlerde geliştirerek, sürekli iyileştireceğimizi,
 • Çevre ile ilgili acil durumlar için riskleri belirleyip bunları azaltacağımızı,
 • Çalışanlara; çevre bilinci ile ilgili bilinçlendirme eğitimleri vererek onları geliştireceğimizi,

Bu doğrultuda ATS olarak Çevre Hedeflerimizi belirleyeceğimizi, hedeflerimizi sürekli gözden geçireceğimizi ve bu politikamızı tüm çalışanlarımız arasında yaygınlaştıracağımızı taahhüt ederiz. 

ISO 9001 - 2015

Tıklayın Belgeyi Okuyun 

ATS Advanced
Tecnology Supplies

Advanced

Hızla gelişen teknoloji ve doğru bilginin şekillendirdiği sektörde öncü olabilmek, üretimimizi bu iki çizgiye paralel olarak geliştirmek için sürekli çalışıyoruz.

Technology

Gelişmiş teknolojileri takip ediyor, A kalite kimya için gerekli tüm güncel donanımlarını bünyemize katıyoruz.

Supplies

Sektörün devamlı gelişen, gereksinimleri değişen tüm ihtiyaçlarında isteği karşılamak adına "bilgi üretimini" destekliyor ve sürekli yenilenerek ilerleme prensibini savunuyoruz.

E-BÜLTEN

Posta listemize abone olarak, bizden gelen son haberler ile yeniliklerden haberdar olacak ve her zaman güncel kalacaksınız.

© 2019 Tüm hakları saklıdır. Ats Kimya | Design by:Ritim Ajans