Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Gıda Takviyeleri için Magnezyum Sitrat Malat

Son derece önemli Magnezyum elementi olmaksızın, canlı hücrelerin kendi çok yönlü fizyolojik fonksiyonlarını gerçekleştirmeleri mümkün değildir. Magnezyum, hemen hemen tüm metabolik süreçlerde merkezi bir öneme sahiptir ve nöromüsküler ve kardiyovasküler sistem için zorunludur. Yeterli miktardaki Magnezyum tedariki ömür boyunca – özellikle hamilelik, çocukluk dönemi ve ileri yaşlarda –oldukça önemlidir. Yaşamın bu evrelerindeki insanlar ve belirli hastalıklara sahip olan kişilerin artan bir ölçüde Magnezyuma ihtiyaçları bulunmaktadır. 

Bir Magnezyum eksikliği kardiyak ritim bozukluğuna, anoreksiyaya, letarjiye, halsizliğe, ajitasyona, kas spazmlarına, çarpıntılara ve kas kramplarına sebep olabilmektedir. Gıda takviyelerinin kullanımı bu yetersizliği önleyebilir. Avrupa’da günlük Magnezyum alımı, yetişkinler için Beslenme Referans Değeri (NRV) 375 mg/gün’dür. Gün boyunca sürekli bir Magnezyum alımına sahip olunması avantajlı bir durumdur.

Gıda takviyeleri için Komisyon Tüzüğünün (EU) 2021/418 değişen 2002/46/EC Yönetmeliğine göre Avrupa’da gıda takviyelerinin güçlendirilmesi için yeni Magnezyum Tuzumuza izin verilmektedir. 

Dr. Paul Lohmann® tarafından sunulan Magnezyum Sitrat Malat, gıda takviyeleri için kesin etkiye sahip bir Mineral ve yeni ve yenilikçi bir içerik maddesidir. Magnezyumun iki organik asit olan sitrik asit ve malik asitle birleşimi, mükemmel çözünürlüğe sahip bir Mineral Tuzu ortaya çıkarmaktadır. Sitrik asit ve malik asit, insan metabolizmasının parçasıdır ve dolayısıyla metabolize olmaları kolaydır. 

Serbest-akan ve nem-çekmeyen toz, çözeltide saf çözünür ve kararlıdır. Magnezyumun içeriği diğer organik Magnezyum Tuzlarına benzemektedir fakat sıvı uygulama formlarındaki performansı çok daha iyidir. Kıyaslanabilir ürünler, depolama süresi boyunca veya çözünmez halde iken bile kararlı değildir. Orijinal tadı, diğer Magnezyum kaynaklarına kıyasla daha hoştur ve kolaylıkla maskelenebilir. Magnezyum Sitrat Malat Dr. Paul Lohmann® tarafından özellikle sıvı yüksek konsantrasyonlu içilmeye hazır gıda takviyelerinde kullanılmak amacıyla tasarlanmıştır. 

Mineral Tuzların kimyasal ve fiziksel modifikasyonlarındaki uzmanlığımız ve müşteri-odaklı kurumsal felsefemiz ile biz, düşüncelerinizi gerçeğe dönüştüren ideal iş ortağınız konumundayız. Daha ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız veya ilave sorularınız var ise lütfen lokal temsilcimizle temasa geçin.

Dr. Paul Lohmann GmbH & Co. KGaA
Hauptstrasse 2
31860 Emmerthal/Germany
sales@lohmann4minerals.com 
www.lohmann4minerals.com

Lokal temsilci:
ATS Advanced Technology Supplies
T: +90 212 287 32 50
ats@atstr.com
www.atskimya.com
 

ATS Advanced
Tecnology Supplies

Advanced

Hızla gelişen teknoloji ve doğru bilginin şekillendirdiği sektörde öncü olabilmek, üretimimizi bu iki çizgiye paralel olarak geliştirmek için sürekli çalışıyoruz.

Technology

Gelişmiş teknolojileri takip ediyor, A kalite kimya için gerekli tüm güncel donanımlarını bünyemize katıyoruz.

Supplies

Sektörün devamlı gelişen, gereksinimleri değişen tüm ihtiyaçlarında isteği karşılamak adına "bilgi üretimini" destekliyor ve sürekli yenilenerek ilerleme prensibini savunuyoruz.

E-BÜLTEN

Posta listemize abone olarak, bizden gelen son haberler ile yeniliklerden haberdar olacak ve her zaman güncel kalacaksınız.

© 2019 Tüm hakları saklıdır. Ats Kimya | Design by:Ritim Ajans